Konya

Konya şehir rehberi uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15.2 MB
  • Version v1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma ikol Bilisim Teknoloji San. Tic. Ltd. Sti
Konya uygulaması ile kültürel ve tarih açıdan zengin Türkiye'nin gelişmiş şehirleri arasında bulunan Konya şehri rehberine sahip olabilirsiniz. Selçuklu'ların ve Karamanoğulları'nın başkentini yapmış mevlana diyarı Konya hakkında merak ettiğiniz ne varsa
Konya uygulaması ile kültürel ve tarih açıdan zengin Türkiye'nin gelişmiş şehirleri arasında bulunan Konya şehri rehberine sahip olabilirsiniz. Selçuklu'ların ve Karamanoğulları'nın başkentini yapmış mevlana diyarı Konya hakkında merak ettiğiniz ne varsa uygulama sayesinde kolayca öğrenebilirsiniz. 

Konya şehrinin görülecek yerleri; müzeleri, tarihi eserleri, parkları, otelleri, restoranları, hastaneleri, eczaneleri ve daha bir çok yeri konumunuza göre sıralayın, inceleyin, yol tarifi alın. Geniş içeriğe sahip şehir rehberi uygulamasında her türlü acil durumda acil çağrı yapabilirsiniz. 

Mesneviden seçilmiş 800'e yakın değerli sözü Twitter'da , Facebook'ta paylaşabilir kısa mesajla gönderebilirsiniz. Konya şehir rehberi uygulaması ile Konya hakkında bilmek istediğiniz her şey parmaklarınızın ucunda.
Daha Fazla Göster
Konya indir
DİĞER SÜRÜMLER